top of page
Color logo - no background.png

SIA Smart Transport uzņēmums ir specializējies transporta pakalpojumu sniegšanā uzņēmumiem un privātpersonām, kuriem ir nepieciešami transporta pakalpojumi kravu pārvadājumiem. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes pakalpojumus par draudzīgām cenām.

Kādus transporta pakalpojumus mēs piedāvājam?

Mūsu transporta kompānija piedāvā dažādu veidu kravu pārvadājumus industriālajiem, farmācijas, kā arī dzērienu un pārtikas uzņēmumiem, kā arī sadzīves, pārvākšanos privātpersonām. Iespējamai arī negabarīta kravu pārvadājumi. Mēs specializējamies gan vietējā, gan starptautiskā transporta jomā.

Kādi ir mūsu transporta līdzekļi?

Mūsu uzņēmumam ir transportlīdzekļi, kas ir sertificēti un tiek regulāri uzturēti un apkopti, lai nodrošinātu drošus un uzticamus kravu pārvadājumus, īstenojot klienta vēlmes.

Kāda ir mūsu pakalpojumu cena?

Mūsu pakalpojumu cenas ir atkarīgas no dažādiem faktoriem, piemēram - no attāluma, pārvadājamo kravu vai citām specifiskām klienta prasībām. Tomēr mēs vienmēr cenšamies piedāvāt konkurētspējīgas cenas, lai klients saņemtu vislabāko pakalpojumu par savu naudu.

Kāpēc izvēlēties mūsu transporta kompāniju?

Mūsu uzņēmumam ir darbinieki ar vairāku gadu darba pieredzi transporta jomā, un mēs lepojamies ar mūsu izcilajiem klientu apkalpošanas standartiem. Mēs pievēršam uzmanību katram klientam, lai nodrošinātu, ka viņu vajadzības un prasības tiek pilnībā apmierinātas. Turklāt mēs esam uzņēmīgi un elastīgi, lai piepildītu klientu individuālās vēlmes un prasības.

bottom of page